Bourns Inc. SRU2009-1R0Y
SRU2009-1R0Y
Part No.:
SRU2009-1R0Y
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRU2009-1R0Y.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 1.45A 110 MOHM SMD