Bourns Inc. SRR5028-681Y
SRR5028-681Y
Part No.:
SRR5028-681Y
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRR5028-681Y.pdf
Description:
FIXED IND 680UH 130MA 4.3OHM SMD