Bourns Inc. SRR3011-3R3YL
SRR3011-3R3YL
Part No.:
SRR3011-3R3YL
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRR3011-3R3YL.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 1A 90 MOHM SMD