Bourns Inc. SRR3011-1R5YL
SRR3011-1R5YL
Part No.:
SRR3011-1R5YL
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRR3011-1R5YL.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 1.6A 55 MOHM SMD