Bourns Inc. SRP0410-2R2K
SRP0410-2R2K
Part No.:
SRP0410-2R2K
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRP0410-2R2K.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 3A 87 MOHM SMD