Bourns Inc. SRP0410-100K
SRP0410-100K
Part No.:
SRP0410-100K
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SRP0410-100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 1.4A 350 MOHM SMD