TDK Corporation SLF7028T-6R8M1R3-PF
SLF7028T-6R8M1R3-PF
Part No.:
SLF7028T-6R8M1R3-PF
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SLF7028T-6R8M1R3-PF.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 1.3A 59 MOHM SMD