TDK Corporation SLF7028T-4R7M1R5-PF
SLF7028T-4R7M1R5-PF
Part No.:
SLF7028T-4R7M1R5-PF
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SLF7028T-4R7M1R5-PF.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 1.5A 38 MOHM SMD