TDK Corporation SLF7028T-100M1R1-PF
SLF7028T-100M1R1-PF
Part No.:
SLF7028T-100M1R1-PF
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SLF7028T-100M1R1-PF.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 1.1A 83 MOHM SMD