Bourns Inc. SDR7030-3R5M
SDR7030-3R5M
Part No.:
SDR7030-3R5M
Datasheet:
SDR7030-3R5M.pdf
Description:
FIXED IND 3.5UH 2.2A 38 MOHM SMD