Bourns Inc. SDR7030-2R2M
SDR7030-2R2M
Part No.:
SDR7030-2R2M
Datasheet:
SDR7030-2R2M.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 2.6A 30 MOHM SMD