Bourns Inc. SDR7030-100M
SDR7030-100M
Part No.:
SDR7030-100M
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SDR7030-100M.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 1.5A 75 MOHM SMD