Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T330MTF
SDFL1608T330MTF
Part No.:
SDFL1608T330MTF
Datasheet:
SDFL1608T330MTF.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 1MA 2.95 OHM SMD