Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T330KTF
SDFL1608T330KTF
Part No.:
SDFL1608T330KTF
Datasheet:
SDFL1608T330KTF.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 1MA 2.95 OHM SMD