Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T270MTF
SDFL1608T270MTF
Part No.:
SDFL1608T270MTF
Datasheet:
SDFL1608T270MTF.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 1MA 2.75 OHM SMD