Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T270KTF
SDFL1608T270KTF
Part No.:
SDFL1608T270KTF
Datasheet:
SDFL1608T270KTF.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 1MA 2.75 OHM SMD