Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T220MTF
SDFL1608T220MTF
Part No.:
SDFL1608T220MTF
Datasheet:
SDFL1608T220MTF.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 1MA 2.1 OHM SMD