Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T220KTF
SDFL1608T220KTF
Part No.:
SDFL1608T220KTF
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
SDFL1608T220KTF.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 1MA 2.1 OHM SMD