Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T180MTF
SDFL1608T180MTF
Part No.:
SDFL1608T180MTF
Datasheet:
SDFL1608T180MTF.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 1MA 1.85 OHM SMD