Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T180KTF
SDFL1608T180KTF
Part No.:
SDFL1608T180KTF
Datasheet:
SDFL1608T180KTF.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 1MA 1.85 OHM SMD