Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608T150MTF
SDFL1608T150MTF
Part No.:
SDFL1608T150MTF
Datasheet:
SDFL1608T150MTF.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 1MA 1.7 OHM SMD