Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608S8R2MTF
SDFL1608S8R2MTF
Part No.:
SDFL1608S8R2MTF
Datasheet:
SDFL1608S8R2MTF.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 5MA 2.1 OHM SMD