Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608S6R8MTF
SDFL1608S6R8MTF
Part No.:
SDFL1608S6R8MTF
Datasheet:
SDFL1608S6R8MTF.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 5MA 1.7 OHM SMD