Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608S6R8KTF
SDFL1608S6R8KTF
Part No.:
SDFL1608S6R8KTF
Datasheet:
SDFL1608S6R8KTF.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 5MA 1.7 OHM SMD