Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608S5R6MTF
SDFL1608S5R6MTF
Part No.:
SDFL1608S5R6MTF
Datasheet:
SDFL1608S5R6MTF.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 5MA 1.55 OHM SMD