Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608S120MTF
SDFL1608S120MTF
Part No.:
SDFL1608S120MTF
Datasheet:
SDFL1608S120MTF.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 3MA 2.1 OHM SMD