Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608S120KTF
SDFL1608S120KTF
Part No.:
SDFL1608S120KTF
Datasheet:
SDFL1608S120KTF.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 3MA 2.1 OHM SMD