Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608S100MTF
SDFL1608S100MTF
Part No.:
SDFL1608S100MTF
Datasheet:
SDFL1608S100MTF.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 3MA 1.85 OHM SMD