Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608S100KTF
SDFL1608S100KTF
Part No.:
SDFL1608S100KTF
Datasheet:
SDFL1608S100KTF.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 3MA 1.85 OHM SMD