Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608Q4R7MTF
SDFL1608Q4R7MTF
Part No.:
SDFL1608Q4R7MTF
Datasheet:
SDFL1608Q4R7MTF.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 15MA 2.1 OHM SMD