Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608Q4R7KTF
SDFL1608Q4R7KTF
Part No.:
SDFL1608Q4R7KTF
Datasheet:
SDFL1608Q4R7KTF.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 15MA 2.1 OHM SMD