Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608Q3R9KTF
SDFL1608Q3R9KTF
Part No.:
SDFL1608Q3R9KTF
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
SDFL1608Q3R9KTF.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 15MA 1.7 OHM SMD