Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608Q3R3MTF
SDFL1608Q3R3MTF
Part No.:
SDFL1608Q3R3MTF
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
SDFL1608Q3R3MTF.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 15MA 1.55OHM SMD