Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608Q2R7MTF
SDFL1608Q2R7MTF
Part No.:
SDFL1608Q2R7MTF
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
SDFL1608Q2R7MTF.pdf
Description:
FIXED IND 2.7UH 15MA 1.35OHM SMD