Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608Q2R2MTF
SDFL1608Q2R2MTF
Part No.:
SDFL1608Q2R2MTF
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
SDFL1608Q2R2MTF.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15OHM SMD