Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608Q1R0KTF
SDFL1608Q1R0KTF
Part No.:
SDFL1608Q1R0KTF
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
SDFL1608Q1R0KTF.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 25MA 600 MOHM SMD