Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1608P1R0MTF
SDFL1608P1R0MTF
Part No.:
SDFL1608P1R0MTF
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
SDFL1608P1R0MTF.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 25MA 600 MOHM SMD