Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q3R3MTF
SDFL1005Q3R3MTF
Part No.:
SDFL1005Q3R3MTF
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
SDFL1005Q3R3MTF.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 10MA 2.7 OHM SMD