Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q2R7MTF
SDFL1005Q2R7MTF
Part No.:
SDFL1005Q2R7MTF
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
SDFL1005Q2R7MTF.pdf
Description:
FIXED IND 2.7UH 10MA 2.4 OHM SMD