Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q2R2MTF
SDFL1005Q2R2MTF
Part No.:
SDFL1005Q2R2MTF
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
SDFL1005Q2R2MTF.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 10MA 1.7 OHM SMD