Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q1R8MTF
SDFL1005Q1R8MTF
Part No.:
SDFL1005Q1R8MTF
Datasheet:
SDFL1005Q1R8MTF.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 15MA 1.45OHM SMD