Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q1R8KTF
SDFL1005Q1R8KTF
Part No.:
SDFL1005Q1R8KTF
Datasheet:
SDFL1005Q1R8KTF.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 15MA 1.45OHM SMD