Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q1R5MTF
SDFL1005Q1R5MTF
Part No.:
SDFL1005Q1R5MTF
Datasheet:
SDFL1005Q1R5MTF.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 15MA 1.2 OHM SMD