Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q1R5KTF
SDFL1005Q1R5KTF
Part No.:
SDFL1005Q1R5KTF
Datasheet:
SDFL1005Q1R5KTF.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 15MA 1.2 OHM SMD