Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q1R2KTF
SDFL1005Q1R2KTF
Part No.:
SDFL1005Q1R2KTF
Datasheet:
SDFL1005Q1R2KTF.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 15MA 1.2 OHM SMD