Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005Q1R0KTF
SDFL1005Q1R0KTF
Part No.:
SDFL1005Q1R0KTF
Datasheet:
SDFL1005Q1R0KTF.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 15MA 900 MOHM SMD