Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005P2R2MTF
SDFL1005P2R2MTF
Part No.:
SDFL1005P2R2MTF
Datasheet:
SDFL1005P2R2MTF.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 10MA 1.7 OHM SMD