Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005P2R2KTF
SDFL1005P2R2KTF
Part No.:
SDFL1005P2R2KTF
Datasheet:
SDFL1005P2R2KTF.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 10MA 1.7 OHM SMD