Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005P1R8MTF
SDFL1005P1R8MTF
Part No.:
SDFL1005P1R8MTF
Datasheet:
SDFL1005P1R8MTF.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 15MA 1.55OHM SMD