Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL1005P1R0MTF
SDFL1005P1R0MTF
Part No.:
SDFL1005P1R0MTF
Datasheet:
SDFL1005P1R0MTF.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 15MA 1 OHM SMD